ATOSTOGOSTURKIJOJE.LT

Plaukimas Alanijos Piratų laivu

Kiekvienas turistas, atvykęs į Alaniją, būtinai išmėgina plaukimą Piratų laivu. Mes renkamės vieną didesnių laivų, tad siūbavimas jūroje jaučiasi mažiausiai! Mėgausitės Alanijos gražiais vaizdais.
Jūsų vaikams tikrai nebus nuobodu Alanijos piratų kelionės laivu metu. Laki vaikų vaizduotė tokiame laive dar labiau suaktyvėja. Be to, pasirodymai ir grupiniai žaidimai vaikams leidžia smagiai praleisti laiką ir susidraugauti su bendraamžiais.
Piratų laivų kelionių maršrutas
Kelionė piratu laivu prasideda nuo Kaleici uosto Alanijos centre. Sustojimas maudynems prie laivų statyklos,Po to laivas juda aplink Alanijos pilį. Lankomi aplink pilį esantys urvai, suteikiamos pertraukėlės maudynėms. Tada vyksime į Kleopatros paplūdimį kitoje pilies pusėje. Sustojimas priešais Kleopatros paplūdimį jūroje maudynemis.
Po maudynių pertraukos laivas pajuda į "Ulaş" įlanką. Ilgos pertraukos „Ulaş“ įlankoje bus patiekiami sotūs ir skanūs pietūs.
Išplaukęs iš Ulašo įlankos laivas plauks atvira jūra. Atviroje jūroje suteikiama maudymosi pertraukėlė. Po šios pertraukos laivas grįžta iš to paties maršruto link starto vietos.

Šou ir pramogos vaikams tiek suaugusiems Alanijos piratų laivu kelionėje

Laive yra didžėjus, kuris groja populiariausią ir atmosferinę muziką. Be to, piratų drabužiais vilkintys animatoriai linksmin vaikus. Vaikams ir suaugusiems organizuojamuose grupiniuose žaidimuose galite dalyvauti nemokamai. Galite linksmintis putų šou šokių aikštelėje . Jei nenorite dalyvauti, galite degintis ramioje atmosferoje viršutiniuose aukštuose arba mėgautis jūra ir Alanijos pilies kalno nuostabiais vaizdais. Stebėsite šuolį nuo aukštos uolos į jūrą, kurį atliks profesionalus plaukikas.Laive bus ugnies šou pasirodymas.

Piratavimo istorijos ir Alanijos ryšys

Helenistiniu laikotarpiu piratai, kurie su mažomis valtelėmis dominavo tik pakrantėse, laikui bėgant paėmė į savo apsaugą visą rytinę Viduržemio jūros dalį. Alanija yra apsaugota ir tinkama vieta gyventi pagal savo geografines ypatybes, todėl piratai galėjo nesunkiai stebėti tolimą jūrą virš pusiasalio, kuriame yra Alanijos pilis. Jie galėjo matyti ir galimus būsimus išpuolius, ir prekybinius laivus. Jų apsaugą suteikė statūs Alanijos pilies pusiasalio šlaitai. Be to, Alanijos vakaruose esantys statūs Tauro kalnai apsaugo nuo pavojų, kurie gali kilti iš sausumos.
Trumpai tariant, Alanija buvo nepakeičiama piratų prieglauda.
Nors tikslios informacijos nėra, manoma, kad gautą grobį jie laikė urvuose aplink Alanijos pilies pusiasalį. Iš čia ir kilo piratų urvo pavadinimas Alanijoje.
KAS, KUR, KADA?

Ekskursijos detalės

OBJEKTAS
INFORMACIJA
Ekskursijos kalba
Anglų, rusų
Ekskursijos kaina
20 eu. be alkoholio
30 eu. pilsotmas alus ir turkiškas vynas
Ekskursijos kaina vaikams (7-12 m.)
10 eu.
Paimame jus iš
Alanya -Okurcalar, 8:00 - 9:20 val priklausomai nuo viešbučio lokacijos
Grįžtame
15:40-16:40 val

Ekskursijos dienos
Pirmadienis, Trečiadienis, Šeštadienis
✅Įskaičiuota
Pietūs laive,
pilsotmas alus ir turkiškas vynas kaina 30eur
gaivieji gėrimai (cola, fanta),
pervežimas, draudimas, putų show,
diskoteka

❌Neįskaičiuota
Profesionalios nuotraukos,
alkoholis neįskaičiuota
jei pirkote uz 20 eur
kokteiliai, ledai, užkandžiai
vandens sportas
Papildoma informacija:
Rekomenduojama turėti:
Telefonas, patogi apranga, kremas nuo saulės, kepurė, maudymosi apranga, patogi avalynė,
rankšluostis, grynieji asmeninėms išlaidoms, vaistų nuo jūros ligos jeigu kas tokią turite
Susisiekime
Užduokite iškilusius klausims, užsakykite ekskursijas