ATOSTOGOSTURKIJOJE.LT

Jeep Safari

Kelionė visureigiais į kalnuotas Tauro kalnų vietoves, turkiškas kaimas, maudynės kalnų upeliuose, smagi nuotaika kelionės metu

Jeep safari (visureigių LAND ROVER safari )

Nuostabi įspūdžių kupina pramoginė kelionė
Šios kelionės tikslas – tyrinėti ir mėgautis gamta, pasimėgauti puikia atostogų diena, pajusti pušų kvapą Tauro kalnų šlaituose ir kartu su profesionaliais vairuotojais pasiekti linksmybių viršūnę Viduržemio jūros turizmo rojuje Alanijoje.
Paimsime jus iš viešbučių su visureigiais Land Rover Defender, kurie yra plačiai pripažinti visame pasaulyje kalnų ir bekelės sąlygomis ir yra neabejotinai patikimi. Pirmas sustojimas Alanijos panoramoje foto pauzė ir bendra informacija apie dienos išvyką , turėsite keletą minučių pasigrožėti Alanijos rytine panorama.
Ekskursiją tęsime po garsiąsias Obos apelsinmedžių giraites, pravažiuojant dulkėtais ir purvinais keliais palei DIM upę bekelės atmosferoje, o po to - maudynių pertrauka vėsiame DIM upės vandenyje. Suaugusiųjų ir vaikų baseinas ir žaidimų aikštelė (apie 1 val.).
Pradėsime smagiausią atkarpą su LAND ROVER visuregiais važiuosime bekele ir kalnų serpantinais. Vairuotojai patyrę tad galėsite jaustis saugiai ir mėgautis kelione, grožėtis natūralia gamta ,Tauro kalnų panorama nepaliks abejingų
Šiltuoju laikotarpiu kelyje atsigaivinsime vandens karu tarp skirtingų komandų, patikėkite bus karšta norėsite ativėsinti bevažiuojant visureigiais
- Atvykimas į Oba cami kaimą, susipažinsime su vietinių gyventojų gyvenimo būdu, apsilankysime kaimo namukuose -muziejuje, turėsite galimybę žiūrėti tradicinio turkiško skanėsto gozleme paruošimą, taip pat pasirinktinai paragauti tradiciniu turkišku gėrimu – Adaçay arbata. Kaime bus nedidelė mečetė. Taip pat vietinis turgelis kaimo gatveleje, turėsite laiko pasivaikščioti.
Po apsilankymo kaime kelionė tęsime į restoraną pietums ir maudymosi pertraukai. Į pietus įeina karštasis meniu (vištiena) ir šaltas švediško stalo garnyras. Svečiai taip pat gali degintis ant gultų virš ledinio šalto Obos upės vandens, o tada atsivėsinti maudydamiesi. Apie (1.30 val.)
Grįžimas į viešbučius prasideda apie 15:00-15:30,
Ekskursija tinkama nuo 4 metų ir vyresnio amžiaus poilsiautojams
Draugų grupėms, šeimoms, visi liks patenkinti su geromis emocijomis`


KAS, KUR, KADA?

Ekskursijos detalės

OBJEKTAS
INFORMACIJA
Ekskursijos kalba
Anglų, rusų
Ekskursijos kaina
25 eu.
Ekskursijos kaina vaikams (7-12 m.)
4-6 metų
13 eu.
Nemokamai
Paimame jus iš viešbučio
Alanya -Okurcalar
08:00-09:30 val. (priklausomai nuo viešbučio lokacijos)
Grįžtame
15:30 - 17:00
Ekskursijos dienos
Kiekvieną dieną
✅Įskaičiuota
Pietūs, draudimas, kelionė visureigiu, gidas
❌Neįskaičiuota
Gaivieji ir alkoholiniai gėrimai, profesionalios nuotraukos-video
asmeninės išlaidos
Papildoma informacija:
Ekskursija rekomenduojama nuo 4 metų
Rekomenduojame pasiimti: rankšluostį, maudymosi kostiumą ,kremą nuo saulės, kepurę, telefoną
( drėgmės nepraleidžiantį dėklą), paprastesnius drabužius
patogią avalynę (vandens batai), vandens buteliukų, grynųjų asmeninėms išlaidoms.
⛔Kelionės nerekomenduojame besilaukiančioms ir širdies problemų turintiems poilsiautojams


Susisiekime
Užduokite iškilusius klausims, užsakykite ekskursijas