ATOSTOGOSTURKIJOJE.LT

Skrydžiai virš Alanijos krantų parasparniu

Nuostabioji Alanija iš paukščio skrydžio ir ekstremalūs nuotykiai!
Turite unikalią galimybę pamatyti nuostabią Alaniją iš oro ir patirti nepamirštamas emocijas, kurias prisiminsite amžinai!
Tikriausiai ne kartą pastebejote Alanijoje danguje gražių skirtingų spalvų parašiutų, taip - tai parasparniai (paragliding).
Ar skraidymas skamba baugiai? Nebijokite, parasparnių kompanija turi griežtas saugumo taisykles visiems, kad užtikrintų maksimalų saugumą.
Patyre pilotai pilnai licencijuoti, turintys ilgą skrydžio valandų stažą, be to, skrydžio metu visada yra atsarginis parašiutas. Musų partneriai parasparniais užsiima daug metų, yra labai patyrę. Beje, tai yra vieni iš pirmųjų parasparnininkų Alanijoje, pradėję tokią veiklą šiame regione.

Ši pramoginė ekskursija tiks visiems- ir norintiems pasimėgauti gamta, nuostabiu kraštovaizdžiu, ir tiems, kurie megsta ekstremalius sportus. Išbandykite ir mes pažadame, kad nenusivilsite.

Prieš skrendant parasparniu, baigsite privalomus saugos kursus, kuriuose papasakosime instrukcijas, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Tada sumontuojame visą įrangą, sulaukiame tinkamo vėjo ir startuojame nuo specialios aikštelės, kuri yra ant kalno, 400 arba 700 metrų aukštyje (priklauso nuo oro sąlygų). Skrydis trunka apie 14-15 minučių, taip pat priklausomai nuo oro sąlygų (kitur galite rasti parašyta 25 minutes ,neapsigaukite - tiek laiko ore tandemu parasparnis negali išsilaikyti).

Beliks tik mėgautis neprilygstamu Kleopatros smėlio paplūdimiu, turkio spalvos jūra ,Tauro kalnais ir Alanijos pilies kalvos vaizdais. O nusileisite tiesiai į įžymųjį Kleopatros paplūdimį.
Patirtis nebūtina, nes skrisite su profesionaliu pilotu, todėl galėsite tik atsipalaiduoti ir grožėsitės fantastiškais vaizdais.T aip pat, jei noresite, pilotas galės padaryti lengvą akrobatinį triuką ore. Beje skrydžio metu pilotas jus filmuos ir fotografuos - turėsite savo gražiausias nuotraukas iš atostogų Turkijoje.
KAS, KUR, KADA?

Ekskursijos detalės

OBJEKTAS
INFORMACIJA
Kalba
Anglų k, rusųk,
Ekskursijos kaina
40 eu.
Ekskursijos kaina neskrendantiems
15 eu.
Paimame jus iš
Okurcalar - Alanya
(dėl Sidės klausti atskirai )
Trukmė
2-3 val.
Ekskursijos vyksta
Kiekvieną dieną, pirmoje dienos pusėje
✅Įskaičiuota
Pervežimas, draudimas, parasparnio įranga
❌Neįskaičiuota
Nuotraukos ir video medžiaga, gėrimai
Papildoma informacija:
Rekomenduojame pasiimti:
Patogi avalynė ir aprangam,vandens buteliukai ,akiniai nuo saulės;
Ypatingos sąlygos:
Įspėkite mus dėl turimų sveikatos problemų;
Dėl lietaus arba stipraus vėjo pramoga gali būti atšaukta bet kuriuo momentu.
Svorio limitas 125 kg
Galima skristi vaikams nuo 3 metų kartu su vienu tevu ir pilotu
Susisiekime
Užduokite iškilusius klausims, užsakykite ekskursijas