ATOSTOGOSTURKIJOJE.LT

Sagalassos-senovinis meilės miestas

Sagalassos, Karacaoren ežero panorama, Kursunlu krioklys Antalijoje,gražiausi Antalijos regiono kampeliai
Sagalassos vadinamas Meilės miestu arba miestu tarp debesų. Jis yra netoli nuo Antalijos, 1700 m virš jūros lygio.
Šį miestą buvo užėmęs Aleksandras Didysis. Hadrianas 120 m. Sagalasą padarė oficialiu imperatoriškojo Pisidijos kulto centru, prasidėjo ekonominis kilimas, trukęs visą šimtmetį. Vėliau šį miestą buvo užėmęs Aleksandras Didysis. Miestas plėtėsi iki VI a. vidurio, bet 590 m. po Kr. jį sugriovė didelis žemės drebėjimas. Dauguma miesto pastatų priklauso romėnų laikotarpiui. Pirmą kartą Sagalassą 1706 m. aptiko prancūzų keliautojas Paul Lucas.

Mieste yra gyvenamieji namai, pirtys, krosnys, apatinė agora (turgus), fontanas ir odeonas, aukščiau - teatras, neoninė biblioteka, helenistinis fontanas, keramikos gamybos centras, viršutinė agora, susirinkimų pastatas, bažnyčia, heroonas, šventykla ir Kladijaus vartai.
Labiausiai turistų dėmesį traukia daugiau nei 2000 metų veikiantis Antonijos fontanas, pastatytas Romos imperatoriaus Marko Aurelijaus valdymo laikotarpiu. Tokių fontanų pasaulyje yra tik trys, ir 2 iš jų yra Sagalassos mieste.
Sakoma, kad jei apsišlakstysite šio fontano vandeniu, vėl iš naujo įsimylėsite, o keliautojams, ieškantiems meilės, pavyks surasti savo antrąją pusę.

Vėliau aplankysime Karacaoren ežerą, pasigrožėsime jo panorama ir naturalios gamtos vaizdais. Pakeliui aplankysime Kursunlu krioklį, kuris atiteka iš Tauro kalnų.Atsigaivinsite šaltu vandeniu, Vieta labai graži, - pasipildysite savo asmeninį foto albumą gražiomis nuotraukomis
KAS, KUR, KADA?

Ekskursijos detalės

OBJEKTAS
INFORMACIJA
Ekskursijos kalba
Lietuvių k.
Ekskursijos kaina
50 eu.
Ekskursijos kaina vaikams
7-12 vaikams 25 eu.
0-6 vaikams nemokamai.
Paimame jus iš
Kemero (Beldibi, Goynuk, Tekirova, Kiris, Camyuva), 8:00-9:00 val
Grįžtame
17:00-18:00 val.
Ekskursijos diena
Sekmadienis
✅Įskaičiuota
Pervežimas, skanūs pietūs. įėjimas į Sagalassos ir krioklius, gido paslaugos
❌Neįskaičiuota
Gaivieji gerimai, alkoholis, asmeninės išlaidos
Papildoma informacija:
Su savimi rekomenduojame turėti: paso foto telefone, apsaugos priemones nuo saulės, kepurę, sportinę avalynę, telefoną, vandens buteliukų.
Susisiekime
Užduokite iškilusius klausims, užsakykite ekskursijas